www.greeninteriors.pl

 projekty wnętrz

 

Oferta GREEN INTERIORS uwzględnia indywidualne oczekiwania Inwestorów - zakres prac projektowych dopasowujemy do potrzeb i budżetu Klientów.

Cena projektu ustalana jest indywidualnie, najczęściej po pierwszym niezobowiązującym spotkaniu, podczas którego omawiamy zakres prac i harmonogram realizacji. Ofertę cenową możemy przedstawić Państwu także drogą mailową w oparciu o otrzymane od Państwa dane (metraż powierzchni podlegającej aranżacji oraz sprecyzowany zakres projektu, rysunki techniczne, zdjęcia wnętrza) - poprzez zapytanie złożone przez Internet lub telefonicznie.

Najbardziej ekonomiczną wersją projektu wnętrz jest wykonywanie zdalnie  projekt funkcjonalny. Przykładowe ceny: mieszkanie 50m² – 1.000zł, apartament 120m² – 2.200zł, dom o powierzchni 260m² – 3.900zł

Koszt wykonywanego zdalnie  projektu koncepcyjnego to trzykrotna stawka projektu funkcjonalnego. mieszkanie 50m² – 3.000zł, apartament 120m² – 6.600zł, dom o powierzchni 260m² – 11.700zł
Standardowa stawka za
kompleksowy projekt wnętrz wynosi od 100 do 300zł/m² w zależności m.in. od metrażu i stopnia złożoności projektu.

Przykładowe ceny: łazienka 5m² - 1.500zł, kuchnia 15m² – 2.850zł, mieszkanie 30m² - 4.800zł, mieszkanie 50m² – 7.500zł, apartament 120m² – 15.600zł, dom o powierzchni 260m² – 26.000zł

Odbiory mieszkań i domów od dewelopera (cena od 200zł, ustalana indywidualnie). Swoim Klientom rekomendujemy jednego z najlepszych fachowców w tej branży.

Projekty przestrzeni komercyjnych wyceniane są odrębnie - po zapoznaniu z założeniami i wytycznymi projektowymi.

Konsultacja architekta wnętrz, interior shopping oraz nadzór autorski realizowanego projektu wyceniane są według stawki godzinowej, bowiem czas przeznaczony na poradę lub wizytę na budowie jest przy tej usłudze najbardziej miarodajnym czynnikiem dotyczącym ilości pracy włożonej w jej wykonanie. Interior shopping (zakupy z architektem wnętrz w wybranej lokalizacji) - koszt 4h spotkania wynosi 600zł, konsultacje (jedno lub wielorazowe na terenie inwestycji - koszt usługi to 250-400zł/2h. Nadzór autorski: 200-350zł/wizyta na terenie inwestycji.

Koszt realizacji projektu „pod klucz” w imieniu Inwestora jest ustalany indywidualnie, zależy od zakresu i stopnia skomplikowania prac wykończeniowych oraz wyboru ekipy wykonawczej i ilości podwykonawców. Ekipy polecane przez naszą pracownię są sprawdzone - współpraca z nimi jest efektywna i pewna, dlatego możemy wówczas oferować niższe stawki usług.


Szybka metamorfoza wnętrza/homestaging (przygotowanie lokalu pod wynajem/sprzedaż) dostępna jest już od 800zł. Na życzenie Inwestora GREEN INTERIORS może także zrealizować kompleksową metamorfozę wnętrza (obejmującą zakup potrzebnych elementów w imieniu Klienta), koszt usługi ustalany jest wtedy indywidualnie.

Autorski projekt elementu wyposażenia/Usługi graficzne/Projektowanie wystawiennicze wyceniane są według stawki określanej każdorazowo indywidualnie za usługę, ponieważ zakres opracowania poszczególnych pozycji może być bardzo zróżnicowany.

Sposób wyceny poszczególnych prac projektowych oferowanych przez naszą pracownię wynika z przełożenia rodzaju oraz czasu wykonywania usługi, jej zakresu oraz stopnia opracowania projektu (złożoności pracy projektowej). Poziom nakładu pracy jest wyznacznikiem ceny.

W projektach wnętrz podstawowym czynnikiem wpływającym na cenę jest poziom szczegółowości opracowania (projekt funkcjonalny/koncepcyjny/kompleksowy) oraz metraż powierzchni.
W odniesieniu do ceny materiałów wykończeniowych i wyposażenia wraz z kosztami wykonawstwa prac budowlanych i aranżacyjnych stawki za usługi projektowe są tylko niewielkim procentem kosztów całej inwestycji. Fundusze zainwestowane w powierzenie projektu wnętrza specjaliście szybko się zwrócą – pozwolą uniknąć błędów, które łatwo popełnić działając samodzielnie i w ten sposób pozwolą na szybsze osiągnięcie celu mniejszym kosztem. Pamiętajmy, że poprawa istniejących błędów może być droższa od profesjonalnego projektu, a komfort funkcjonowania w idealnie zaprojektowanej przestrzeni jest trudny do oszacowania.

Zakres opracowania poszczególnych usług znajduje się w zakładce OFERTA. Podane ceny mają charakter orientacyjny. Wystawiamy faktury VAT.


„Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy – i właśnie to nazywa się u nas postępem”.

Frank Sinatra

 

 

 

 

 

 

 

 

architekt wnętrz Warszawa