www.greeninteriors.pl

aranżacje wnętrz Warszawa

 

To dodatkowy obszar naszej działalności, stworzony na potrzeby projektów wykonywanych przez naszą pracownię. Tworzymy projekty dopasowane stylem, formą, skalą i kolorystyką do konkretnego wnętrza.

Nasze grafiki indywidualizują przestrzeń i nadają jej wyjątkowy, artystyczny klimat. Stanowią jeden z podstawowych środków wyrazu w realizacjach obiektów komercyjnych – salonów sprzedaży, sklepów, witryn, powierzchni biurowych, wystaw i stoisk reklamowych. Coraz większą popularność zdobywają także we wnętrzach prywatnych.

Dzięki niesłychanym możliwościom współczesnej technologii możemy umieszczać autorskie projekty na niemal każdym materiale i elemencie wykończenia/wyposażenia wnętrza - PCV, plexi, płótnie, drewnie, metalu, szkle, lustrze, glazurze i terakocie, dywanach, wykładzinach, tapetach, frontach meblowych, drzwiach, żaluzjach i roletach. Dzięki temu grafika nie jest wyłącznie dodatkiem - może stanowić funkcjonalny element projektowanej przestrzeni.

Wielkoformatowe grafiki to pomysł na szybką i efektowną metamorfozę wnętrza. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia…

Poza projektami grafik na rozmaite materiały (np. szkło, MDF, wykładziny) oraz postprodukcją fotografii dedykowanych do projektowanych przez GREEN INTERIORS przestrzeni (wraz z przygotowaniem na potrzeby druku) wykonujemy wzory do piaskowania, trawienia i cięcia laserowego. Oferujemy projekty identyfikacji wizualnej firm i osób prywatnych – wykonujemy m.in. projekty logotypów, wizytówek, papierów firmowych oraz szyldów i bannerów (elementów zewnętrznych wpływających na odbiór estetyki wnętrza).

Autorskie projekty grafik wykonywane przez naszą pracownię zapewniają swobodę twórczą i spójność projektową, bez konieczności dostosowywania koncepcji do możliwości oraz poczucia estetyki firm zewnętrznych.

 

 

 

 

 

 

projektant wnętrz Warszawa