www.greeninteriors.pl

architekt wnętrz Warszawa

Architektura wnętrz to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Aby móc ją realizować założyłam Autorską Pracownię Wnętrz GREEN INTERIORS.

Jestem dyplomowanym architektem wnętrz i project managerem - absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz podyplomowych studiów „Zarządzanie Projektami” na Akademii Leona Koźmińskiego .
Ukończyłam studia z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem w 2006 roku i od tego czasu aranżuję przestrzeń wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz wykonuję autorskie projekty mebli, małej architektury i terenów zielonych.
Jestem także projektantką wystaw, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych – posiadam specjalizację wystawienniczą.
Wiedza (zdobyta m.in. w Pracowni Projektowania Wnętrz, Projektowania Mebla, Projektowania graficznego oraz Pracowni Architektury Krajobrazu) i doświadczenie zawodowe umożliwiają sprawne przeprowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do realizacji.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych, autorskie projekty mebli, wykonywanie oprawy artystycznej stoisk ekspozycyjnych firm na targach i wystawach, projektowanie terenów zielonych wraz z obiektami "małej architektury" i elementami uzupełniającymi (place zabaw, tarasy słoneczne) oraz projektowanie graficzne.
Jestem ambitna i wytrwała w dążeniu do realizacji projektu na jak najwyższym poziomie. Cechuje mnie duża wyobraźnia projektowa, dokładność i niekonwencjonalne myślenie.
W swoich projektach łączę estetykę z funkcjonalizmem. Projektuję nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, którym blasku dodaję poprzez umiejętne zastosowanie naturalnych materiałów – drewna, kamienia, stali i szkła. Przełamuję konwencje, tworzę zaskakujące rozwiązania i zestawienia składowych elementów przestrzeni. Do wnętrz klasycznych wprowadzam nutę awangardy w postaci designerskich mebli lub detali. Lubię kontrast surowych materiałów wykończeniowych (betonu, szczotkowanego drewna, kamienia, cegły) zestawionych z antykami bądź stylizowanymi meblami.


Bliskie mi są teorie Pieta Mondriana, który wyrażał nadzieję na rozwój, w którym formowanie „namacalnej rzeczywistości naszego otoczenia zastąpiłoby dzieło sztuki”. Nieustannie dążę do zastosowania w projektowanych wnętrzach Jego idei: „żyć w rzeczywistości, która stała się sztuką”.
Cenię sobie niezależność, która umożliwia mi twórcze działanie. Architektura wnętrz to nieustannie ewoluująca branża – nowe rozwiązania i materiały są dla mnie źródłem inspiracji. Nie działam szablonowo, staram się wykorzystywać nowoczesne technologie i nowe trendy, bez powielania gotowych wzorców. Połączenie kreatywności z precyzją wykonania i praktycznością projektowanych rozwiązań stanowi warunek powodzenia moich realizacji.

Wyobraź sobie przestrzeń spełniającą wszystkie Twoje wymagania, dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb…

Wyobraź sobie wnętrze, w którym to Ty jesteś najważniejszy.

Poczuj relaks od samego spojrzenia na kojące materiały, odprężające faktury, zaskakujące zestawienia form i kształtów, które budzą uznanie i podziw w oczach Twoich Gości…

Poczuj świeżość naszych pomysłów na Twoją idealną przestrzeń.


 

 

 

 

 

architekt wnętrz Warszawa