www.greeninteriors.pl

architekci wnętrz Warszawa

 

 

Projektowanie terenów zielonych to usługa komplementarna do projektów wnętrz. Naszych Klientów zachęcamy do kompleksowego prowadzenia prac projektowych wnętrza wraz z częścią zewnętrzną obiektu. Takie podejście zapewnia spójność koncepcji i wzajemne dopełnienie projektowe (przenikanie się strefy wewnętrznej i zewnętrznej) – uzyskane dzięki projektowi całości przez jeden zespół. To także wygoda i oszczędność czasu Inwestora.

Wykonujemy projekty zieleni przydomowej i przy budynkach użyteczności publicznej, ogrodów (także zimowych i tematycznych – kamiennych, wodnych itp.), tarasów i balkonów oraz zieleni we wnętrzach prywatnych i komercyjnych.

Oferujemy pomoc i doradztwo w doborze roślin, donic, mebli ogrodowych i tarasowych, akcesoriów i materiałów dekoracyjnych, przygotowujemy ofertę z opisem i zdjęciami roślin oraz planem aranżacji w formie rzutu. Nasi projektanci wnętrz Warszawa w projektach ogrodów uwzględniają takie elementy jak nawierzchnie, podjazdy, chodniki, rabaty roślinne, oświetlenie oraz małą architekturę (zadaszenia, altany, pergole, miejsca wypoczynku i rekreacji), elementy wodne, baseny, fontanny i rzeźby, mikrowodospady oraz place zabaw.

Projektanci wnętrz Warszawa współpracują z firmami wykonawczymi (realizacja projektu, systemy nawadniania i ochrony dostępu).

Jesteśmy aktywnymi propagatorami idei „zielonych ścian” czyli wertykalnych ogrodów. To znakomite rozwiązanie zarówno do przestrzeni prywatnych jak i komercyjnych. Pionowy ogród to ściana pokryta różnymi rodzajami roślin. Może ona być zamontowana w dowolnym miejscu na zewnątrz (elewacja, ogród) jak i wewnątrz, nawet w pomieszczeniach bez światła słonecznego, np. w biurach i podziemnych parkingach - wtedy instaluje się oświetlenia sztuczne. „Żywe ściany” stanowią imponujący element dekoracyjny oraz poprawiają mikroklimat w pomieszczeniu, wpływając na dobre samopoczucie. Ogrody wertykalne występują także w wersji mobilnej – ruchome ściany, mogące pełnić funkcję parawanów bądź ścianek działowych.

Klientom, którzy chcieliby we własnej przestrzeni obcować z „zieloną ścianą”, jednak obawiają się pielęgnacji roślin polecamy innowacyjny naturalny materiał przeznaczony do aranżacji wnętrz - MOSS (mech), naturalny porost pochodzący ze Skandynawii. Jest niesłychanie praktyczny – nie wymaga podlewania, pielęgnacji czy dostępu światła. Lubimy ten produkt, ze względu na jego szerokie możliwości – może pełnić funkcję abażuru, okładziny ściany, sufitu, zielonego detalu, blatu stołu, frontu szafy, kompozycji, obrazu, logo (kompozycje z różnych wersji kolorystycznych).

 

projektant wnętrz Warszawa - architekt wnętrz Warszawa - architekci wnętrz Warszawa - projektanci wnętrz Warszawa - projekty wnętrz Warszawa